Головний юрист Хмельниччини не знав про річницю трагедії в Бабиному Яру

На сьогодні Віктор Худняк спланував студентський флешмоб, а потім - відмінив
Depo.
29 вересня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Головний юрист Хмельниччини не знав про річницю трагедії в Бабиному Яру
Головний юрист Хмельниччини не знав про річницю трагедії в Бабиному Яру

У Хмельницькому святковий флешмоб з нагоди 450-річчя отримання містом Магдебургського права перетворився на хвилину мовчання в пам'ять жертв Бабиного Яру, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

“Ми сьогодні мали організувати флешмоб. Але 29 вересня співпало з трагічною датою. Ми просимо вибачення, бо коли ми організовували захід, не знали про такі події, які будуть в Києві. Просимо вас прийти вас наступного тижня, виберемо дату і обов'язково проведемо флешмоб”, - сказав начальник Головного управління юстиції облдержадміністрації Віктор Худняк.

Пообіцяв, що проблем у студентів з парами, які пропустили, не буде. А усіх хто зібрався, закликав хвилиною мовчання вшанувати пам'ять жертв Бабиного Яру.

Головний юрист Хмельниччини не знав про річницю трагедії в Бабиному Яру - фото 1

Студенти правники із Хмельницького університету управління та права, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Хмельницького інститут МАУП та Хмельницький інститут ВМУРЛ "Україна" зібралися посеред дня на головному майдані Хмельницького і розійшлися.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт