Головний освітянин Хмельницького знову зкреативив, знову щодо шкільної форми

Роман Миколаїв закликав випускників відмовитися від традицій неіснуючої держави
Depo.
17 травня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua
Головний освітянин Хмельницького знову зкреативив, знову щодо шкільної форми
Головний освітянин Хмельницького знову зкреативив, знову щодо шкільної форми

Начальник управління освіти Хмельницької міської ради Роман Миколаїв вчергове виступив проти шкільних сукенок з фартушками, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на його звернення в Інтернет-мережі.

Свій спітч він адресував випускникам дев’ятих та одинадцятих класів та закликав одягти вишиванки на шкільні свята.

Головний акцент чиновник робить на те, що учні наслідують традиції держави, яка давно зникла. Мова про шкільну форму часів Радянського Союзу.

"Нагадаю вам, що це одяг старих, давніх ще дореволюційних гувернанток, тобто обслуги, домашньої обслуги. Зважте! Тому що кожен символ несе у собі значення. Одягаючи цей одяг обслуги Ви певним чином програмуєте своє майбутнє, Ви долучаєтеся до того інформаційного простору, а значить до ідей, до цілей, які колись ще формували у дореволюційні часи, та, особливо, в радянські часи," – каже Роман Миколаїв.

Зрештою закликав всіх вдягнути на останній дзвоник, на випускний, на вручення дипломів національний одяг і подумати над доцільністю відродження своїх прадавніх традицій.

Нагадаємо, на початку квітня Роман Миколаїв уже висловлювався з даного приводу, зауваживши, що шкільна форма рядянського зразка принижує гідність хмельницьких учениць.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Читайте також: У Хмельн