Голова ВАО АЕС Жак Регальдо відвідав Хмельницьку АЕС

Голова Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують атомні електростанції, ознайомився з роботою станції та її перспективами

На Хмельницькій АЕС побував Голова Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС, WANO), Жак Регальдо, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ВП ХАЕС.

Жак Регальдо разом з президентом енергокомпанії Юрієм Недашковським відвідали навчально-тренувальний центр (НТЦ) атомної станції. На повномасштабному тренажері блочного щита управління (БЩУ), оперативний персонал енергопідприємства продемонстрував відпрацювання позаштатних ситуацій на АЕС.

Голова ВАО АЕС побував також в машинному відділенні, на БЩУ першого енергоблока та на будівельному майданчику третього блока. Генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко та керівники атомної станції детально ознайомили Жака Регальдо із технологією виробництва, "постфукусімськими" заходами з безпеки, які впроваджені на підприємстві, найближчими планами та перспективами.

Керівник підприємства акцентував увагу на основних завданнях, які стоять перед хмельницькими атомниками, а це - продовження терміну експлуатації першого енергоблока та спорудження нових потужностей.

Голова ВАО АЕС цікавився всіма аспектами діяльності Хмельницької АЕС, побажавши колективу атомників безпечної та ефективної експлуатації енергоблоків, успішного проведення ремонтних робіт та продовження терміну експлуатації першого енергоблока, а також успіху в пошуку інвесторів для спорудження 3 та 4 блоків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький