Голова Віньковецької РДА не знає законів

Високопосадовець районного рівня постав перед судом через адмінпорушення пов'язане з декларуванням

Віньковецький районний суд визнав винним голову Віньковецької райдержадміністрації Віталія Лелюка у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП - порушення вимог фінансового контролю і закрив справу на підставі закінчення строків, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

За матеріалами справи, у червні Управління захисту економіки скерувало до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення головою РДА. Правоохоронці виявили, що у липні 2017 року посадовець купив у хмельницькому автосалоні автомобіль Renault Duste, 2017 року випуску вартістю 481 тис. грн. Однак порушив положення ч. 2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції" і протягом 10 днів не вніс змін до майнового стану в Єдиному державному реєстрі декларацій.

У судовому засіданні голова РДА винним себе не визнав та пояснив, що не знав про необхідність подання відомостей у випадку суттєвих змін в майновому стані. При цьому не заперечував проти закриття щодо нього провадження у справі у зв'язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Віталій Лелюк очолює Віньковецьку райдержадміністрацію з весни 2015 року.

А рік тому, нагадаємо, "за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм" йому оголосив Подяку Прем'єр-міністр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook