ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Хмельницької ОДА тішиться з успішного виконання мобілізаційних планів

Область в числі перших щодо мобілізації усі шість хвиль
Depo.
14 серпня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua
Голова Хмельницької ОДА тішиться з успішного виконання мобілізаційних планів
Голова Хмельницької ОДА тішиться з успішного виконання мобілізаційних планів

Хмельниччина одна з кращих областей у всіх справах, що стосуються підтримки армії, повідомляє Depo.Хмельницький, принаймні так говорить керівник краю Михайло Загородний.

На зустрічі з членами Громадської ради при голові облдержадміністрації та керівниками анналогічних рад районів очільник Хмельниччини розповів як краяни допомогають армії та добровольцям.

4 організації області будували фортифікаційні споруди на Сході країни. Вони вже практично готові.  Загальна вартість таких робіт - 29 мільйонів гривень. Держава не мала можливості одразу профінансувати, отож свідомі підприємці та депутати виступили кредиторами. Що ж до проведення самих робіт, то будівельні роботи виконували більшою мірою профільні організації Хмельницького, Шепетівки, Городка. Долучалися й з інших районів.

Зараз в області на безкоштовному ремонті перебуває 18 бензовозів, іще один уже відновили.

Чотири підприємства області працює на оборонку - Шепетівське, Кам'янецьке, Красилівське і Хмельницьке.

В найближчій перспективі, каже Михайло Загородний, запрацює ще два в обласному центрі - угоду можуть підписати вже нині.

Перші 5 хвиль мобілізації виконанні стовідсотково. Добігає кінця й шоста хвиля. "Сподіваємося, як і раніше, ми будемо в числі кращих", - резюмував голова облдержадміністрації.

Більше про мобілізацію, роботу Громадської ради та влади читайте на порталі Depo.Хмельницький.