Голографічні "дружини" починають "витискати" справжніх в Японії

Дівчина, намальована в стилі аніме здатна підтримувати діалог із "господарем", писати йому повідомлення, будити вранці і керувати побутовою технікою

Голографічні "дружини" починають "витиск…

В Японії ставлять на потік голографічних "дружин", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "РБК - Україна".

 В Японії компанія Vinclu почала приймати попередні замовлення на електронний пристрій, за допомогою якого можна обзавестися "голографічного дружиною".

Наразі компанія випустила 300 примірників пристрою, який продадуть жителям Японії і США за ціною близько 2,5 тисячі доларів.

Голографічні "дружини" починають "витискати" справжніх в Японії - фото 1

Пристрій являє собою комп'ютерну систему з проектором, який демонструє віртуальну дівчину по імені Азума Хикари (Адзума Hikari). Вона здатна підтримувати діалог зі своїм "господарем", писати йому повідомлення, будити вранці, а також керувати системами освітлення, опалення і побутовою технікою.

Ще Хикари чисто по-людські може відправити клієнтові гнівне повідомлення у відповідь на його інформацію про те, що він затримується на роботі.

Компанія-розробник повідомляє, що "віртуальної дружині" - 20 років, її зріст становить 158 сантиметрів, вона любить пончики і ненавидить комах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook