UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Герега збільшує свій земельний банк майже до 160 тис. га

Група компаній "Епіцентр К" купує підприємства групи компаній "Сварог Вест Груп" у Хмельницькій області

Герега збільшує свій земельний банк майж…

Після переукладання договорів оренди на земельні ділянки пайовики ТОВ "Хмельницьк-Агро" отримають соціальні гарантії від агрохолдингу "Епіцентр Агро" (аграрного напрямку групи компаній "Епіцентр"), повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-секретаря "Епіцентр Агро" Світлани Попель.

Шляхом придбання активів "Сварог Вест Груп" "Епіцентр Агро" збільшить кількість оброблюваних сільськогосподарських площ у Хмельницькій області. Серед підприємств товариства "Хмельницьк-Агро" – рослинницький напрямок, тваринництво, зерносховища та насіннєвий завод. 

"Для якісного управління додатковим земельним банком у структурі "Епіцентр Агро" будуть створені ще два кластери. На землях цих кластерів, крім вирощування традиційних культур - пшениці, соняшника, кукурудзи та ріпаку, у сівозміні залишаться такі нішеві культури, як голозерний гарбуз, буде розвиватися вирощування органічних культур та насіннєвого матеріалу на поливі", - каже керівник аграрного напрямку "Епіцентр К" Василь Мороз.

Загалом земельний банк агрохолдингу після оформлення угоди виросте майже до 160 тис.га.

"Зараз з’ясовуються першочергові потреби сільських громад та розглядається питання про виділення додаткових коштів на розвиток соціальної інфраструктури й покращення добробуту в цих селах", - додає Василь Мороз.

Окрім орендної плати та податків, компанія також бере на себе добровільне соціальне навантаження – 1% від валового збору на громаду сільської ради, де присутні її підприємства. Ці кошти стають додатковим джерелом фінансування для громад: ремонту доріг, систем вуличного освітлення та водопостачання, створення гідних умов для навчання, виховання та дозвілля, доплат працівникам бюджетних установ (медикам, вихователям, вчителям тощо).

Торік підприємства агрохолдингу сплатили до бюджетів різних рівнів понад 300 млн грн. податків. Левова частка цих коштів перераховується до місцевих бюджети (сіл, ОТГ, районів). 

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ "Епіцентр К" на придбання частки, що забезпечує понад 50% голосів у вищому органі управління ТОВ "Хмельницьк-Агро", підприємства  що входить до "Сварог Вест Груп" та має активи на території Хмельницької області. Наразі триває процес оформлення угоди. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"