Герега отримав "зелене" світло на купівлю шматка корпорації "Сварогу"

АМКУ дозволив "Епіцентру К" купити агропідприємства "Сварог Вест Груп"

Герега отримав "зелене" світло на купівл…

Про це йдеться на сайті Антимонопольного комітету України, передає Depo.Хмельницький.

"Надано дозвіл ТОВ "Епіцентр К" (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ "Хмельницьк-Агро" (м. Хмельницький), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії", - йдеться в рішенні АМКУ.

За даними аналітичної системи YouControl, кінцевий бенефіціарний власник "Хмельницьк-Агро" - один із співвласників "Сварог Вест Груп" Олександр Буряк.

Як пише Latifundist,  в структуру підприємства "Хмельницьк-Агро" входять: "Лотівка Еліт" (основний вид діяльності - вирощування зернових і технічних культур, насіннєвий завод); "Подільський господар" (тваринництво); "Довіра" (вирощування зернових та технічних культур), "Поділля-Агропродукт" (вирощування зернових та технічних культур); "Сварог-Дністер" (вирощування зернових та технічних культур).

"Сварог Вест Груп" працює в Україні з 2003 року, активи компанії розташовані в Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях. "Сварог" займається рослинництвом, садівництвом, а також молочним і м'ясним тваринництвом. Компанія має в своєму розпорядженні великими зерно-, овоче- і фруктосховища, її земельний банк становить 80 тис. га. 

ТОВ "Епіцентр К" розвиває в Україні мережу однойменних торгових центрів, і теж створене в 2003 році. Найбільшу частку власності компанії має нардеп Олександр Герега. "Епіцентр К" розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року. Обробляє понад 120 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях. До складу групи входять 20 тваринницьких ферм і вісім елеваторів загальною потужністю 800 тис. тонн.

Наприкінці 2019 року, як писав Інтерфакс, Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) надав групі компаній "Епіцентр К", що розвиває аграрний напрям, $70 млн кредиту на сім років для розвитку агробізнесу. Ця позика підтримає бізнес-програму групи в галузі сільського господарства на 2019-2021 роки, зокрема фінансування буде направлено на придбання сільськогосподарських активів та на будівництво нових і модернізацію діючих зернових елеваторів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"