Фіскальники Хмельниччини взялися за торгівців

Перевіряють діяльність у торгівельних центрах та на ринках і виявляють неоформлених працівників
Depo.
23 червня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua
Фіскальники Хмельниччини взялися за торгівців
Фіскальники Хмельниччини взялися за торгівців

Легалізація тіньової зайнятості на ринках Хмельниччини почалась з інвентаризації торгових місць, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС в Хмельницькій області.

Податківці спільно з місцевими органами влади, власниками та адміністраціями торгівельних мереж збирають реєстри фізичних осіб, які орендують торгові місця.

"У першу чергу перед власниками торгівельних центрів та адміністраціями ринків ініційовано проведення інвентаризації осіб, які орендують торгові місця," – кажуть в ДФС.

Відповідні й листи направлені органам місцевої влади та міським головам. Вже Білогірське, Волочиське та Деражнянське відділення та ДПІ у місті Хмельницькому отримали переліки необхідні документи.

Проаналізовали інформацію стосовно орендарів 3,6 тисячі торгових місць речових ринків обласного центру. За попередніми даними встановлено відсутність державної реєстрації у понад 800 орендарів торгових місць, умовні втрати по єдиному податку складають майже 100 тисяч гривень та 250 тисяч гривень з єдиного соціального внеску.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та