Фіскали Хмельниччини підсумували діяльність за 2018-й рік

Головним підсумком діяльності податкової міліції Хмельниччини стало відшкодування до бюджету майже 20 мільйонів гривень 

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області співробітники оперативного управління та управління фінансових розслідувань підвели підсумки діяльності за 2018 рік, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили у прес-службі ДФС, економічний ефект від роботи податкових міліціонерів краю склав майже 20 мільйонів гривень коштів, відшкодованих по кримінальних провадженнях.

Стосовно боротьби у сфері оподаткування, за матеріалами оперативних підрозділів у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 55 кримінальних проваджень, 23 по тяжких злочинах, що становить 42% від виявлених. З них - 14 кримінальних проваджень за статтею 212 Кримінального кодексу України - ухилення від сплати податків, зборів інших обов'язкових платежів.

Відмітили також вилучення з незаконного обігу товарів підакцизної групи на суму більше 30 мільйонів гривень. Передусім це припинення діяльності двох незаконних виробництв по виготовлення алкогольного фальсифікату. Вилучення з тіньового ринку майже 1700 декалітрів спирту та лікеро-горілчаних напоїв на суму 3,5 мільйона гривень, а також 600 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 14 мільйонів гривень.

За фактами незаконної заяви на відшкодування ПДВ з державного бюджету та ухилення від сплати ПДВ розпочато 8 кримінальних проваджень на суму 17, 3 мільйона гривень, з яких до бюджету надійшло понад 10 мільйонів гривень.

У сфері державних закупівель за ініціативою оперативних підрозділів встановлено шість кримінальних правопорушень щодо переможців тендерів та одне кримінальне провадження щодо замовників тендерів. Загальна сума виявлених збитків становить майже 5 мільйонів гривень.

У митній сфері викрито шість кримінальних правопорушень, у тому числі два - за ч.3 ст.212 КК України. Надано 71 орієнтування до митниць щодо можливих порушень митного та податкового законодавства. За результатами розгляду застосовано конфіскацію на суму 1,3 мільйона гривень, вилучено предметів правопорушень на шість мільйонів гривень.

Також ініційовано 65 запитів щодо перевірки правильності визначення митної вартості (класифікації) товарів, за результатами яких нарахована сума додаткових митних платежів склала майже ри мільйони гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook