Фігурант хмельницької "поліцейської" справи про розкрадання пішов на пенсію

Микола Семенишин задовольнив рапорт Володимира Гонтаря про звільнення
Фігурант хмельницької "поліцейської" справи про розкрадання пішов на пенсію
Фігурант хмельницької "поліцейської" справи про розкрадання пішов на пенсію

Начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Микола Семенишин задовольнив рапорт Володимира Гонтаря про звільнення ще 15 вересня, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За словами головного поліціянта області наразф очікуються матеріали із внутрішньої безпеки для того, щоб провести внутрішнє розслідування і дати правову оцінку. "Це перше. Друге – за усіма критичними матеріалами, які є у ЗМІ, моїм наказом призначенні службові розслідування. За результатами ми проведемо брифінг і поінформуємо громадськість про відповідні правові наслідки. Особисто я, і керівництво поліції, засуджуємо поведінку людей, які порушили норму закону", - додав Микола Семенишин.

За результатами проведеного службового розслідування у поліції обіцяють зібрпти брифінг, щоб поінформувати, спростувати, або підтвердити факт зловживання посадовим становищем службовими особами.

"Фігурант справи Володимир Гонтар звільнений з лав національної поліції. Він написав рапорт про вихід на пенсію, я його задовольнив. В людини є вислуга років, він має право прийняти таке рішення. Справа в тому, що він не має статусу підозрюваного, обвинуваченого. Він звільнений 15 вересня", - додав Семенишин.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та