Фігурант хмельницької "поліцейської" справи про розкрадання пішов на пенсію

Микола Семенишин задовольнив рапорт Володимира Гонтаря про звільнення
Depo.
19 вересня 2016 18:50
ФОТО: depo.ua
Фігурант хмельницької "поліцейської" справи про розкрадання пішов на пенсію
Фігурант хмельницької "поліцейської" справи про розкрадання пішов на пенсію

Начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Микола Семенишин задовольнив рапорт Володимира Гонтаря про звільнення ще 15 вересня, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За словами головного поліціянта області наразф очікуються матеріали із внутрішньої безпеки для того, щоб провести внутрішнє розслідування і дати правову оцінку. "Це перше. Друге – за усіма критичними матеріалами, які є у ЗМІ, моїм наказом призначенні службові розслідування. За результатами ми проведемо брифінг і поінформуємо громадськість про відповідні правові наслідки. Особисто я, і керівництво поліції, засуджуємо поведінку людей, які порушили норму закону", - додав Микола Семенишин.

За результатами проведеного службового розслідування у поліції обіцяють зібрпти брифінг, щоб поінформувати, спростувати, або підтвердити факт зловживання посадовим становищем службовими особами.

"Фігурант справи Володимир Гонтар звільнений з лав національної поліції. Він написав рапорт про вихід на пенсію, я його задовольнив. В людини є вислуга років, він має право прийняти таке рішення. Справа в тому, що він не має статусу підозрюваного, обвинуваченого. Він звільнений 15 вересня", - додав Семенишин.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та