Екс-голова Хмельницької облради назвав сьогоднішнє голосування "совком"

Засудивши всезагальний “одобрямс” і не вручивши квітів своєму наступнику, Гончар покинув засідання

Колишній голова обласної ради Іван Гончар назвав сьогоднішнє голосування "всезагальним одобрямсом", повідомляє Depo.Хмельницький.

Голова обласної ради 6-го скликання під час виступу на засіданні першої сесії обласної ради після оголошення результатів голосування заявив, що обрання Михайла Загородного головою обласної ради - це совок.

"Дякую колективу апарату обласної ради за плідну працю. З гіркотою на губах я дивлюсь на те, що тут відбулося. Так не можна. Є сім політичних сил, отож мало бути сім кандидатів. А у нас все, як в совку: чіткі договірняки і жодної критики. Я вірю, що з часом українське суспільство відсіє зерно від полови. Час пройде і люди все зрозуміють. Нація зробить правильні висновки. Я йду, щоб повернутися, адже зерно проросте", - заявив Іван Гончар.

До речі, традиційний букет, який зазвичай вручають новообраним керівникам (теж традиція часів Радянського Союзу) так і залишився в руках представниці апарату облради.

Тепер уже екс-голова Хмельницької облради Іван Гончар не привітав свого наступника і пішов з президії в зал, кинувши наостанок: Ви разом "Будували Хмельниччину" і знищили аеропорт, а тепер будете його відновлювати?

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький