Екс-чиновники Шпаки з Хмельниччини, що розікрали мільйони, не мають грошей на адвокатів

Екс-нардеп Василь Шпак та його син Микола, обвинувачені у розкраданні 100 мільйонів гривень, не мають коштів на оплату адвокатів

Екс-чиновники Шпаки з Хмельниччини, що р…

Захисники колишнього нардепа Василя Шпака та його сина Миколи Шпака відмовилися від захисту своїх клієнтів, оскільки останні не оплачувати авдвокатські послуги майже рік, передає Depo.Хмельницький з посиланням на "Українську правду".

Про це виданню повідомив захисник обвинувачених Олексій Волохов.

Шпаків обвинувачують у розкраданні коштів НАК "Украгролізинг", яке вони очолювали.

15 серпня відбулось чергове засідання у справі.

"Завершилось засідання тим, що ми як адвокати вийшли зі справи у зв'язку з тим, що Василь та Микола Шпаки були неспроможні сплатити наші послуги протягом вже року", - розповів захисник.

Волохов припустив, що, найімовірніше, Шпакам призначать державних адвокатів.

"Засідання відклали на листопад для того, щоб вирішити питання з новими адвокатами або з нами, чи продовжувати справу, ситуація підвішена", – зазначив захисник. Він назвав дивними суми, які інкримінують екс-посадовцям, з огляду на те, що їм не вистачає грошей на захист.

Поки суд допитує свідків обвинувачення, а Волохов стверджує, що вагомих свідчень для обвинувачення вони не дають.

"Мені здається, що цю справу дуже поспішали передати до суду для показників. Справа, як то кажуть, зліплена", - сказав адвокат.

Наразі обидва Шпаки не під вартою та без жодного запобіжного заходу.

"Думаю, що справа ця в суді розвалиться, перспективи в неї я на сьогодні не бачу", - припустив Волохов.

Нагадаємо, під час досудового розслідування було з'ясовано, що протягом 2009-2011 років ухвалою Миколи Шпака співробітники компанії "Украгролізинг" уклали з ВАТ "Брацлав" 7 договорів поставки сільськогосподарського обладнання. Частина обладнання дійсно поставлялася на потреби підприємств-лізингоодержувачів, а частина - фіктивно для надання законності безтоварними операціями і незаконну розтрату бюджетних коштів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook