ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екологи Хмельниччини закликають долучитися до акції "День без автомобіля"

День без автомобілів в Україні офіційно не відзначається, однак такі акції проходять за ініціативою громадськості в окремих містах України
Depo.
22 вересня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
Екологи Хмельниччини закликають долучитися до акції "День без автомобіля"
Екологи Хмельниччини закликають долучитися до акції "День без автомобіля"

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Департаменту екологічного розвитку ОДА, 22 вересня у багатьох країнах світу проводиться Всесвітній День без автомобіля (WorldCarfreeDay).

Вперше День без автомобілів відзначався в 1998 році у Франції, коли в ряді міст було припинено автомобільний рух. У наступні роки цю традицію перейняли інші країни та міста.

Мета акції - привернути увагу до проблеми забруднення атмосферного повітря транспортними засобами, знизити рівень концентрації вихлопних газів у повітрі, зменшити шумове навантаження, сприяти розвиткові альтернативних видів пересування.

За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області за 2014 рік, автомобілі нашого краю викинули в атмосферу 54,7 тисяч тонн забруднюючих речовин (із них індивідуальні авто- 40,9 тисяч тонн, а автомобілі підприємств - 13,8 тисяч тонн). Левова частка припадає на обласний центр - 11,7 тисяч тонн.

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації закликає всіх автомобілістів та небайдужих громадян області по можливості 22 вересня долучитись до акції "День без авто", тим самим зробивши істотний внесок не тільки у власне здоров'я, здоров'я дітей і близьких, але й в здоров'я нашої планети.

Більше про акції та екологію в краї - на khm.depo.ua