ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Єдиний в Україні електронний сервіс запрацює в Нетішині

Електронний сервіс "Розумне місто" невдовзі запустять в місті енергетиків
Depo.
2 березня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua
Єдиний в Україні електронний сервіс запрацює в Нетішині
Єдиний в Україні електронний сервіс запрацює в Нетішині

Це спільний проект кузнецовських і нетішинських IT-фахівців, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Нетішинської міськради.

 Але, Нетішин,  додавши власні ідеї та запропонувавши долучити до подальшої роботи над сервісом своїх фахівців отримав ексклюзивне право: розпочати тестування "Розумного міста" у себе.

"Розумне місто" – це веб-сервіс, що реалізує концепцію "Smart City" і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. Це своєрідне реформування управління містом, коли об’єднуються зусилля міської влади та громади міста.

При створенні продукту пріоритети віддавалися тому, аби зручним та зрозумілим був інтерфейс, щоб працювали послуги та інструменти, щоб можна було встановлювати додаткові модулі до вже існуючих і розробляти власноруч нові, додаючи їх до меню свого міста.

Подбали розробники й про інструмент мотивування користувачів, назвавши його "кармою". Це – коли найактивніші будуть отримувати в якості стимулу подарунки від спонсорів.

 Найважливішими модулями, які пропонуються громадянам можна побачити: "Новини міста", "Дефекти ЖКГ", "Петиції" та інші. На черзі "відкриття" нових модулів: "Електронні закупівлі", "Реєстр ліків", "Черги на житло".

Міський голова Олександр Супрунюк зазначив, що "зобов’яжемо кожного чиновника, щоб реагували на ті запити, що подаються через цей інформаційний ресурс".

 "Агенція буде розвиватися, буде зростати штат працівників (наразі їх троє), – зазначила директор КП НМР "Агенція місцевого розвитку"  Алла Погонець, – до її роботи вже долучається багато людей. Вони хочуть розвивати своє місто, особливо молодь".

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та