Двоє хмельницьких спецназівців потрапили в полон до бойовиків

Інформацію з відеозаписами оприлюднили російські пропагандистські ЗМІ

Двоє хмельницьких спецназівців потрапили…

Російські пропагандистські ЗМІ оприлюднили ряд відео з полоненими українськими бійцями, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Мілітарний портал".

Прикметно, що на обличчі полонених видно сліди побоїв. На одному з них українский військовий представляється Сергієм Олександровичем Іванчуком. Він каже, що є начальником інженерної служби 8 полку спецпризначення ССО.

Він стверджує, що їхня група діяла на окупованій території і виконувала задачі які ставили СБУ і ССО. Зокрема, вони, ніби, мали захопити в полон і доставити на контрольовану територію бойовика Багіяна "Баггі". Іншим завданням стало знищення "Начальника управління Народної міліції ЛНР" Анащенка (позивний – Спеціаліст). Для цього групі під виглядом будівельних матеріалів переслали радіокеровану вибухівку "Ліза". Її, наче б то, і особисто заклав під автомобіль Анащенка Сергій Іванчук. Він розмістив вибухівку на магніті під місце водія. А наступного ранку привів у дію.

На іншому відео український військовий представляється як Дєєв Іван Анатолійович, теж військовослужбовець 8 полку. Він розповідає, що входив до ДРГ з 7 чоловік. Влітку 2016 року він з іншими ніби то заїхав на окуповану територію Луганської області. Першим завданням групи було знищення електростанції біля Свердлівки, яке вони ніби то успішно виконали. Дєєв повторює історію, яку розповів Іванчук про те, як вони заклали вибуховий пристрій під "лендкрузер" Анащенка. Дєєв каже, що він отримав наказ надіслати відеодокази кураторам з СБУ. Тому він зняв на телефон палаючий позашляховик Анащенка.

Також пропагандисти окупантів виклали відео з ніби то обшуками схрону та квартири української групи. Там демонструють вибухівку та зброю.

Звертаємо увагу, що всі ці покази українські бійці дали явно після застосування до них тортур. Відтак, достовірність сказаного може бути сумнівною.

Нагадаємо, напередодні "міністр державної безпеки ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що є всі підстави вважати, що вбивство командира батальйону "Сомалі" Михайла Толстих з позивним "Гіві "сплановано у відділі контррозвідки СБУ і виконано фахівцями 8-го полку спеціального призначення.

Як повідомлялося раніше, у "ЛНР" розповіли, що затримали "безпосереднього виконавця вбивства начальника управління Народної міліції ЛНР, полковника" Олега Анащенка.

У "ЛНР" заявляють, що 8-й полк спецпризначення ССО ЗСУ базується у Хмельницькому, де розробляє підступні плани диверсій не лише у "республіках", а й навіть на Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook