Двоє викладачів з Хмельниччини "засвітилися" на конференції в Криму

Ймовірно, ними зацікавляться правоохоронці
Depo.
31 липня 2016 15:56
ФОТО: depo.ua
Двоє викладачів з Хмельниччини "засвітилися" на конференції в Криму
Двоє викладачів з Хмельниччини "засвітилися" на конференції в Криму

В окупованому Криму проходила міжнародна конференція присвячена російській мові. МОН обурене фактом участі окремих працівників ВНЗ України в заході на окупованій території і вимагає пояснень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією "Є".

Викладачі кількох українських вишів узяли участь в конференції в Ялті. Серед науковців – двоє з Кам’янця-Подільського. Як видно з програми конференції, це Главацька Олена Іванівна та Літвіннікова Ольга Іванівна.

За словами ректора Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка Сергій Копилов, одна з науковців - Ольга Літвіннікова - не викладає у виші вже років з двадцять. А от Олена Главацька - доцент кафедри англійської мови.

Двоє викладачів з Хмельниччини "засвітилися" на конференції в Криму - фото 1

Тим часом у МОЗі заявляють: "Проведення «міжнародних наукових заходів" у незаконно анексованому Криму є частиною політики Росії, що має на меті хоча б частково "легітимізувати" факт анексії в очах міжнародної спільноти. У зв’язку з цим, Україна послідовно інформує та закликає міжнародну науково-освітянську спільноту не брати участі в таких заходах, бойкотувати контакти з усіма інституціями в Криму."

Як ми уже повідомляли, "МОН просить Службу безпеки України і Генеральну Прокуратуру України дати належну правову оцінку цим діям."