Два дні поспіль на Хмельниччині лунатимуть сирени

В області відбудеться перевірка системи оповіщення "Сигнал-ВО"

Відбудеться перевірка системи оповіщення "Сигнал-ВО", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

Відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році", комплексна перевірка системи оповіщення "Сигнал-ВО" з подачею всіх команд буде проведена 15-16 листопада 2018 року.

Основна мета проведення перевірки - визначення працездатності систем оповіщення.

"При позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій, - застерігають краян посадовці. - Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, жителям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах."

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький