UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На хмельницькій "тучі" будують водогін і мають встановити 12 гідрантів

Асоціація Хмельницьких ринків разом з владою і надзвичайниками з'ясовували дотримання правил протипожежної безпеки на вулиці Геологів, де розташований базар

На хмельницькій "тучі" будують водогін і…

Асоціація Хмельницьких ринків спільно з управлінням торгівлі міської ради та представниками Хмельницького міськрайонного управління ГУ ДСНС України в області провели розширене засідання з керівниками ринків щодо стану та дотримання правил протипожежної безпеки в місцях масового перебування людей та будівництва водогону і каналізації на вулиці Геологів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

На вулиці Геологів, на якій розміщені ринки міста, ведуться роботи з прокладання водогону протяжністю 1820 метрів. Водопровід, а також напірна каналізація буде на всій території ринків. Загальна вартість проекту становить майже 5 млн грн. У міському бюджеті передбачено два з половиною мільйони гривень, решту необхідних коштів становить внесок "Асоціації Хмельницьких ринків".

"Зобов'язання з боку міської влади виконано," - зазначила начальник управління торгівлі міської ради Руслана Сідлецька.

Слід зазначити, що проектно-кошторисну документацію було виготовлено коштом ринків, яка вартувала близько 150 тис. грн.

Під час засідання представники МКП "Хмельницькводоканал" та підприємства, що здійснює будівництво водогону та напірної каналізації на вулиці Геологів, поінформували присутніх про хід та стан будівництва.

Одним з пріоритетних питань наради було забезпечення ринків зовнішнім протипожежним водопостачанням. На водопроводі, що прокладається, планується встановити 12 пожежних гідрантів.

Рятувальники також порушили питання протипожежного стану на речових ринках Хмельницького та заходи щодо його покращення. Вогнеборці наголосили, аби запобігти виникненню пожеж на ринках, керівники зобов'язані забезпечити на території ринку протипожежний режим; організувати розроблення і своєчасне здійснення заходів, спрямованих на убезпечення людей на випадок виникнення пожежі; забезпечити працездатність систем протипожежного захисту, а також організувати навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки працівників та посадових осіб.

Нагадаємо, наприкінці літа була пожежа на території ринку "Дарсон", а наприкінці минулого року горіло на території ринку "Привоз".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook