ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дунаєвчани і далі дихатимуть "хімією"

Замість двох років ув'язнення - заборона очолювати підприємство
Depo.
9 липня 2015 17:25
ФОТО: depo.ua
Дунаєвчани і далі дихатимуть "хімією"
Дунаєвчани і далі дихатимуть "хімією"

Цех з виробництва теплоізоляційних плит, який розташований на території ВАТ "Сільгосптехніка" працює не один рік. Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на відання "Є ", що ще влітку 2013 року рішенням Вищого адміністративного суду його роботу було призупинено. Але воно все одно працювало, отруюючи навколишнє середовище .
"Ми неодноразово фіксували роботу цього підприємства, яке забруднює наше повітря, але продовжувало виготовляти свою продукцію попри заборону суду, - каже Василь Ганзюк, голова громадської організації "Контроль громади", який вже сім років намагається зупинити виробництво теплоізоляційних плит на території ВАТ "Сільгосптехніка". - Тому правоохоронці зібрали свідчення людей і порушили кримінальну справу за статтею "Невиконання судового рішення". У суді прокурор просив суддю покарати виконавчого директора підприємства позбавленням волі на два роки згідно частини 2 статті 382, яка передбачає і 5 років ув'язнення. Суддя вирішила інакше".
Керівника підприємства оштрафували на 17 тисяч гривень та заборонили йому займати відповідну посаду протягом наступних трьох років. "Звісно, я, до прикладу, незадоволений таким вироком, бо завтра буде новий директор і підприємство все одно працюватиме та труїтиме нас, - обурюється Василь Ганзюк. - У прокуратурі кажуть, що подаватимуть апеляцію, але ж вона розтягнеться на роки, а дунаєвчани і далі дихатимуть "хімією".

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua.