Дозовано: Габінет визначив як інформувати про COVID-19 краян

Дмитро Габінет зазначив, офіційну інформацію журналісти отримуватимуть у визначений час і в офіційному порядку. Однак, в який саме час та яким чином голова не повідомив

Дозовано: Габінет визначив як інформуват…

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет визначив, як журналісти отримуватимуть інформацію про поширення COVID-19 на території області. Про це він заявив під час онлайн брифінгу, передає Depo.Хмельницький.

"Ми визначили на засіданні комісії ТЕБ ТНС конкретний єдиний телефон штабу, який буде надавати офіційну інформацію. Звертаючись до вас, хочу сказати, офіційну інформацію не мають права надавати ніхто: ні міські голови, ні органи місцевого самоврядування, ні місцеві органи влади. Крім органів визначених законодавством. Сьогодні це є штаб і особи Хмельницької ОДА, яких я безпосередньо визначаю", – наголосив він.

Також Дмитро Габінет зазначив, офіційну інформацію журналісти отримуватимуть у визначений час і в офіційному порядку. Однак, в який саме час та яким чином голова не повідомив.

Телефон оперативного штабу стаціонарний у Хмельницькому 69-91-79. А керівником штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території області є перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

Нагадаємо, штаб створений з метою безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. До його складу увійшли 120 посадовців різних відомств.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"