ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дочка "Росатому" поставить на ХАЕС обладнання майже на 3,7 млн євро

Тендер виграла німецька фірма Nukem Technologies Engineering Services GmbH - підприємство "Атомстройекспорту" російського держконцерну "Росатом"

Depo.
9 листопада 2018 14:04
ФОТО: depo.ua

Німці "Росатому" виграли в литовців 145 мільйонів на обладнання для ХАЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Наші гроші".

ДП "НАЕК "Енергоатом" за результатами тендеру уклало угоду з фірмою Nukem Technologies Engineering Services GmbH (Німеччина) про поставку обладнання на 3,69 млн євро, або 145,10 млн грн.

До грудня 2019 року поставлять установку фрагментації і сортування відходів комплексу з переробки радіоактивних відходів для Хмельницької АЕС. Вона матиме продуктивність 3 куб. м за шестигодинну зміну. Виробником значиться сам переможець. Гарантійний строк становить два роки після введення в дію або 5 тис год. безперервної роботи.

Ціна угоди на 0,06% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 145,19 млн грн.

Німецька фірма Nukem Technologies Engineering Services GmbH - це одне з дочірніх підприємств "Атомстройекспорту" російського держконцерну "Росатом". Її основним видом діяльності є виведення з експлуатації ядерних і радіаційно-небезпечних об'єктів.

У вересні вона продала "Енергоатому" дві інші установки для ХАЕС за 17,69 млн євро.

Єдиним конкурентом на нинішніх торгах, під час яких ніхто не знижував ціну, було UAB Svertas Group (Литва) директора Олексія Ветлугіна, Максима Коротаєва, Ігоря Преснякова і Дениса Лук'янова. Контактною особою у "Прозорро" вказана Наталія Синявська. Компанія має 58 співробітників та оборот 2-3 млн євро у 2017 році.

Нагадамо, у вересні вона виграла у нинішнього переможця тендер "Енергоатома" щодо іншої установки виробництва ТОВ "Атомспецсервіс" (Росія) для ХАЕС за 2,99 млн євро.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook