UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Добровольці-вогнеборці Хмельниччини склали присягу перед жителями своїх громад

В області продовжується реалізація заходів щодо популяризації добровільного пожежного руху

Добровольці-вогнеборці Хмельниччини скла…

Триває реалізація заходів щодо створення та популяризації добровільного пожежного руху, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС України в області.

Перші добровольці-вогнеборці із Летичівської, Колибаївської, Новоушицької та Старосинявської об’єднаних територіальних громад склали присягу перед жителями громад та заступили на варту боротьби з вогнем. А перед цим, добровольцям урочисто вручили бойовий одяг і спорядження закуплений за кошти місцевих бюджетів та сертифікати про проходження спеціальної підготовки з питань гасіння пожеж.

Усі члени добровільних пожежних команд із 5-ти об’єднаних територіальних громад пройшли навчання за 140-годинною навчальною програмою на базі навчального центру Служби порятунку області в тому числі із залученням викладачів із Республіки Польща.

Свій досвід у питаннях гасіння пожеж і планування заходів безпеки на території громад передавали польські колеги хмельницьким добровольцям. Окрім цього, кожен учасник проекту пройшов стажування в Державних пожежно-рятувальних підрозділах, а також місцевих пожежних командах, де мав змогу на практиці відшліфувати теоретичні знання.

Вказані заходи проводяться в рамках ініціативи "Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах України", що впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", головною метою якої є підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку управління кризовими ситуаціями на місцевому рівні та створенні планів заходів у сфері цивільного захисту – з акцентом на створення добровільних пожежних команд, які доповнюють професійні пожежні частини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook