На Хмельниччині відбулись змагання "Найсильніший пожежний-рятувальник"

На базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення завершились змагання за Кубок пам'яті вогнеборця Петра Сибіги

На Хмельниччині відбулись змагання  "Най…

Надзвичайники області провели змагання з пожежно-рятувальної майстерності, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Турнір провели в знак пам’яті та вагомого внеску Петра Сибіги у розвиток Служби порятунку Хмельниччини, на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення у запеклій боротьбі визначали найсильніших, найспритніших і найвитриваліших рятувальників за міжнародним форматом "Firefighter Combat Challenge".

На відкритті заходу була присутня донька покійного вогнеборця Тетяна Сибіга. У процесі змагань на учасників чекали непрості випробування: підйом висувною драбиною на майданчик третього поверху навчальної вежі; підйом рукавної скатки вагою 19 кг у вікно третього поверху; спуск висувною драбиною; на силовому тренажері ударами кувалди перемістити балку вагою 72,5 кг; залити мішені влучним "пострілом" з пожежного ствола; здійснити евакуацію "потерпілого" - 80-кілограмового манекена на відстань 30 метрів.

За результатами забігів в особистому заліку переможцем та призерами Кубку за звання "Найсильніший пожежний-рятувальник" пам’яті  Петра Сибіги стали представники команд з міст Кам’янець-Подільський, Аварійно-рятувальний загін спецпризначення м. Хмельницький та команда з Ізяслава.

У забігах в номінації "Тандем" I місце здобула команда з м. Кам’янець-Подільський, друге посіли ДСНСники з Аварійно-рятувального загону спецпризначення, а третє дісталось представникам команди з м. Волочиськ.

Здолавши забіги у номінації "Естафета", переможцями та призерами Кубку на найвищу сходинку забралась команда з Аварійно-рятувального загону спецпризначення, на другій опинилась команда з м. Кам’янець-Подільський, а на третю стали учасники від команди з м. Волочиськ.

У підсумку переможцями та призерами змагань Кубку за звання "Найсильніший пожежний-рятувальник" стали команди: Кам’янець-Подільського, бійці Аварійно-рятувального загону спецпризначення та вогнеборці з м. Славути,  які вибороли I, II та III місця відповідно.

Довідково. В ніч з 22 на 23 вересня 2018 року під час виконання службових обов’язків – гасіння пожежі цеху з обробки деревини у м. Дунаївці знепритомнів керівник гасіння пожежі – заступник начальника Головного управління з питань реагування на НС полковник служби цивільного захисту Петро Сибіга. Невідкладні реанімаційні заходи не дали результату, і на 56 році його життя обірвалося.