До Землі летить небезпечний астероїд

Небесне тіло перебуватиме від нашої планети всього за 50 тисяч кілометрів

До Землі летить небезпечний астероїд…

12 жовтня поряд із Землею пролетить астероїд 2012 ТС4, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Ukrainianwall.

Вранці - о 6:42 - він наблизиться до нашої планети на відстань близько 50 тисяч кілометрів. За космічними мірками, це зовсім близько: для порівняння - Місяць в сім разів далі від нас.

Цей невеликий астероїд несферічної форми має діаметр всього близько 13 метрів, тому навіть в момент найбільшого зближення із Землею для його спостереження потрібно потужний телескоп.

Лише деякі небесні об'єкти проходять так близько з Землею, і щоразу подібне зближення викликає у землян сильні емоції. Наслідки такої події можуть бути різними - навіть цей невеликий астероїд через величезній швидкості може викликати серйозні руйнування в масштабах цілого міста.

Наприклад, схожими з 2012 ТС4 розмірами мав так званий челябінський метеорит, що впав на Землю в лютому 2013 року.

Сучасні астрономи уважно стежать за всіма потенційними "небажаними гостями" і своєчасно вивчають їх на предмет небезпеки зіткнення з нашою планетою.

За допомогою сучасних програмних комплексів можна заздалегідь розраховувати орбіти руху небесних тіл і прогнозувати траєкторії їх прольотів.

Нагадаємо, нещодавно астероїд, розміром як автобус, пролетів біля Землі у порівняно близькій відстані. Цей астероїд виявили 24 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook