До Хмельницького з робочим візитом прибули німці

Німецькі інвестори зустрілися з мером Хмельницького
Depo.
5 жовтня 2016 10:11
ФОТО: depo.ua
До Хмельницького з робочим візитом прибули німці
До Хмельницького з робочим візитом прибули німці

До Хмельницького прибули німецькі інвестори, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі мерії, міський голова Олександр Симчишин в рамках робочої зустрічі з Адольфом та Яном Дювельсдорфами обговорив питання розширення виробничих потужностей підприємства "Дювельсдорф Україна", яке вже кілька років успішно функціонує в нашому місті.

В ході візиту німці розповіли про майбутні плани, які стосуються розширення виробничих потужностей, збільшення штату працівників тощо.

"Ми зацікавлені в тому, щоб в нашому місті успішно працювали вже діючі інвестиційні проекти і з'являлися нові. Саме тому готові йти назустріч інвесторам у вирішенні різних питань. Адже такі підприємства - це робочі місця для хмельничан, відрахування до бюджету, та, врешті, й престиж міста", - зазначив Олександр Симчишин.

Німецька компанія вже понад 20 років успішно функціонує в Україні. Перше виробництво у Хмельницькому ТОВ "Дювельсдорф Україна" відкрило 5 років тому на базі Хмельницького ВАТ "Термопластавтомат".

Наразі у цеху налагоджено виробництво близько 50 видів різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту, збирання урожаю, приготування кормів для худоби та прибирання снігу.

 Покупцями продукції є фермери Німеччини, Нідерландів та Франції. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт