До 15 липня місцеві громади мають визначитися з податками на землю

До 15 липня органи місцевого самоврядування мають прийняти рішення про встановлення ставок земельного податку
Depo.
4 липня 2016 15:15
ФОТО: depo.ua
До 15 липня місцеві громади мають визначитися з податками на землю
До 15 липня місцеві громади мають визначитися з податками на землю

До середини липня місцеві громади повинні визначитися з податками та зборами, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період).

В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом (п.п. 12.3.4 п. 12.3 ст. 12 ПКУ).

Якщо сільська, селищна, міська рада або рада об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків і зборів, що є обов’язковими згідно з нормами ПКУ, такі податки до прийняття рішення справляються виходячи з норм ПКУ із застосуванням їх мінімальних ставок, а плата за землю справляється із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування плати за землю (п.п. 12.3.5 п. 12.3 ст. 12 ПКУ).

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький