Дмитро Габінет взявся "діджиталізовано" шукати керівників РДА

Потенційний керівник району має не боятися журналістів і телекамер, знати законодавство, бути борцем з корупцією та вміти ефективно керувати людьми

Дмитро Габінет взявся "діджиталізовано"…

Про соціальний ліфт голова ОДА Дмитро Габінет написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Хмельницький.

Він закликає бажаючих не упустити унікальну можливість приєднатися до проєкту, який змінить хід історії.

"Соціальний LIFT відтепер відкрито для нашої Хмельницької області, - йдеться в дописі. - Ми шукаємо керівників райдержадміністрацій. LIFT — це проєкт Команди Зеленського, можливість чесного та прозорого відбору держслужбовців."

А за проєктом вимоги до потенційних очільників районів такі: вища освіта; вміння ефективно керувати людьми і працювати з великим потоком інформації; негативне ставлення до корупції і відсутність кримінальної відповідальності; базові знання законодавства України; відсутність страху перед телекамер та запитань журналістів.

Звісно ж, виписані і обов'язки голови РДА, який: 

- дійснюватиме безпосереднє керівництво адміністрацією;

- організовуватиме роботу з виконання вимог Конституції та законів України, актів Президента, Кабміну, інших органів виконавчої влади;

- призначатиме на посаду та звільнятиме з посад своїх помічників, керівників структурних підрозділів РДА;

- розроблятиме та виконуватиме бюджет, програми соціально-економічного та культурного розвитку району;

- забезпечуватиме реалізацію державної політики в правовій сфері;

- представлятиме РДА у відносинах з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими організаціями, установами, підприємствами, громадянами - як в Україні, так і за її межами.

Соціальний LIFT працює за допомогою дотримання чіткого алгоритму дій: спочатку приймається анкета, потім проводиться телефонний скринінг з кандидатом, визначається коректність/некоректність анкети. Далі кандидат проходить психологічне тестування, перевірку службою безпеки. Потім претендента чекає тестування на базові законодавчі знання, глибинне інтерв'ю, фінальне інтерв’ю з губернатором. І лише тоді - проводиться інтерв’ю кандидата з комісією Офісу Президента та приймається рішення: успішно/не успішно.

У ЗЕкоманді вважають головними особливостями проєкту - рівні умови вступу для кожного, чесний та прозорий відбір спеціалістів, відсутність корупційної та бюрократичної складових при відборі.

Нагадаємо, Дмитра Габінета представили на посаді голови ОДА минулої п'ятниці, 22 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"