Дива не сталося: "Агробізнес" боровся до останнього з "Вересом" у Кубку України

Лише у додатковий час представник Прем'єр-Ліги здолав футболістів з Хмельниччини

Дива не сталося: "Агробізнес" боровся до…

Волочиський "Агробізнес" завершив кубковий шлях, поступившись рівненському "Вересу" з рахунком 1:2, повідомляє Depo.Хмельницький.

Проте легкою прогулянкою для резерву команди, яка наразі йде п'ятою у найвищому футбольному дивізіоні України, цей матч не став. Адже всі голи були забиті лише у екстра-таймах.

Більше того, лідер Другої ліги навіть володів деякою територіальною перевагою у першому таймі, проте до справжніх гольових моментів у воріт обидвох суперників не доходило. У "Аграріїв" запам'ятались постріли Віталія Груші та Богдана Темнюка, однак загрози для кіпера гостей вони не становили. А після перерви волочиський клуб мав напрочуд гарний шанс вийти вперед, проте з вбивчим ударом головою від Богдана Семенця впорався воротар "Вереса" - Когут. У цілому ж характер матчу в порівняні з першою половиною зустрічі кардинально не змінився. Відтак, спроба здобути потрібний результат "малою кров'ю" у рівнян провалилась. Але заради справедливості просто необхідно зазначити, що на "Верес" чекає гра із київським "Динамо", тому тренера гостей Юрія Вірта можна зрозуміти.

Власне, долю двобою вирішив додатковий час. На 102 хвилині зустрічі гостям дещо пощастило, адже постріл Морозенка через рикошет скоригував у власні ворота капітан "Агробізнесу" Сергій Шум. На 111 хвилині "Вересу" вдалось подвоїти перевагу. Подачу зі штрафного головою у ворота Чернобая замкнув Скотаренко.

Щоправда, на 117 хвилині Артур Думанюк подарував надію господарям, забивши супернику після помилки захисника рівнян. Проте часу на більші звитяги вже майже на залишалося.

Аби у дебютному сезоні у профі дістатись до 1/8 розіграшу Кубка України, "Аграріям" лише трохи не вистачило везіння для маленького футбольного дива. Однак вболівальники клубу з Хмельниччини не мають бути розчаровані такою гідною грою, адже свято футболу у Волочиську вдалося.

Склади команд:

"Агробізнес": Чернобай, Дубчак (Гагун), Шум, Полторацький, Слотюк, Юхимович (Юрчак), Кухарук (Думанюк), Темнюк, Груша, Скакун, Семенець;

"Верес": Когут, Пасич, Скотаренко, Заваляк, Западня, Морозенко, Кучеров, Котляр (Хімчак), Капаррос (Горин), Пасич, Палагнюк (Бердей).

Нагадаємо, у минулому турі першості Другої ліги "Агробізнес" здолав хмельницьке "Поділля".