ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дипломи майстрів вручали на Хмельниччині людям з особливими потребами

Всеукраїнська школа майстерності вчетверте відкрида свої двері
Depo.
17 вересня 2015 10:10
ФОТО: depo.ua
Дипломи майстрів вручали на Хмельниччині людям з особливими потребами
Дипломи майстрів вручали на Хмельниччині людям з особливими потребами

Четвертий рік поспіль обласний літературно-меморіальний музей М.Островського реалізує проект "Всеукраїнська школа майстерності для людей з особливими потребами", повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу управління культури.

Участь у проекті взяли понад 50 учасників з дев'яти областей України. Творчі люди з особливими потребами з'їхалися з Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Херсонщини, Полтавщини, Дніпропетровщини, Сумщини, Кіровоградщини та Київщини.

Протягом трьох днів учасники мали змогу освоїти ази гончарної справи разом з майстром Сміховським Вячеславом Владиславовичем, створивши глиняні горщики власними руками, та, за допомогою викладача образотворчого мистецтва Камінської Майї Володимирівни, розмалювати їх давнім розписом. Майстрині декоративно-прикладного мистецтва Канішева Маргарита та Самойленко Олена поділились досвідом виготовлення прикрас з кольорових стрічок - канзаші та виготовлення оберегів, декоративних речей із звичайної трави.

"Ловили" кожне слово, кожну пораду та зауваження слухачі курсу поетики, який вели члени Національної спілки письменників - Міхалевський Віталій Цезарійович та Маліш Петро Іванович.
Крім занять, учасники подорожували історичними місцями Шепетівщини, взяли участь у тренінгу "Я успішний", ділилися своїми співочими, акторськими та поетичними талантами на спільному творчому вечорі "В гостях в Марічки".

Потім відбулося урочисте вручення дипломів. Щирі посмішки, слова вдячності панували у залі. Три дні пролетіли як одна мить, проте наступного року Всеукраїнська школа майстерності знову відкриє свої двері, де на учасників школи майстерності чекатимуть ще більше нових, цікавих та корисних майстер-класів!

Про людей з особливими потребами читайте на Depo.Хмельницький.