ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Деякі громади Хмельниччини не мають доступу до бюджетних коштів

Державна казначейська служба знову почала блокувати бюджетні рахунки сіл, селищ і райцентрів країни
Depo.
25 березня 2016 18:31
ФОТО: depo.ua
Деякі громади Хмельниччини не мають доступу до бюджетних коштів
Деякі громади Хмельниччини не мають доступу до бюджетних коштів

Асоціація міст України стверджує, що Державна казначейська служба знову почала блокувати бюджетні рахунки сіл, селищ і райцентрів країни. Першими під гарячу руку чиновників потрапили кілька населених пунктів у Хмельницькій області, передає Dеpo.Хмельницький з посиланням на ubr.ua.

На Хмельниччині місцеві громади кількох населених пунктів не можуть отримати доступ до своїх грошей.

Каменем спотикання стали кошти, отримані за різні адміністративні послуги. Чиновники не можуть розібратися, куди їх мала перераховувати місцева влада – на свої рахунки чи в держбюджет.

Місцевий підрозділ Держказначейства, яке заблокувало рахунки, посилається на лист Мінфіну від 3 березня цього року (№31-11230-05-10/6512).

"Але в цьому листі не визначено напрям зарахування адміністративного збору за державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно, адмінзбору за проведення державної реєстрації юридичних і фізичних осіб, підприємств і громадських формувань та плати за скорочення строків надання перерахованих вище послуг, які здійснюються виконавчими органами сіл, селищ та районних центрів", - йдеться у зверненні, направленому асоціацією на адресу Держказначейства та Мінфіну з вимогою розблокувати рахунки.

В асоціації зазначають, що листи міністерств і відомств не є нормативно-правовими актами, вони носять лише пояснювальний і інформаційний характер, не встановлюючи правових норм.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та