Десятеро дітей, яких днями повернули з Грузії на Хмельниччину, перебувають в бабусі

Діти родини Сусляків, матір яких затримали за підозрою у торгівлі дітьми, перебувають в Ярмолинцях та проходять адаптацію

Про це інформує видання "Є" з посиланням на прес-службу Ярмолинецької РДА, передає Depo.Хмельницький.

Десятеро дітей родини Сусляків з Хмельниччини, які після арешту їхньої матері Юлії перебували у прийомних родинах у Грузії повернулися до України.

Усі вони зараз у своєї бабусі в смт Ярмолинці.

Наразі усі вони перебувають у бабусі в Ярмолинцях.В райадміністрації повідомили, що усі діти отримують соціальний та медичний супровід. "Їх відвідує вихователь, який допомагає бабусі, няня, медична сестра", - зазначає голова Ярмолинецької РДА Андрій Шутяк і додає, щоце  вперше в Україні, коли служба у справах дітей вилітала до іншої країни, щоб відстояти інтереси наших маленьких громадян.

Нагадаємо,  10 дітей, семеро з яких були народжені протягом року сурогатними матерями, їхні батьки-українці передали двом прийомним сім'ям (по 5 дітей у кожну). Юлію та її чоловіка Юрія підозрюють у торгівлі дітьми. Жінку затримали, коли вона з десятьма нащадками, семеро з яких народилися протягом одного року від сурогатних матерів, хотіла виїхати до окупованої Росією Абхазії. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький