ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Завод з Хмельниччини поставляє воїнам АТО неякісну тушонку

Бійці скаржаться, що якість консерв дуже впала
Depo.
9 вересня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
Завод з Хмельниччини поставляє воїнам АТО неякісну тушонку
Завод з Хмельниччини поставляє воїнам АТО неякісну тушонку

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сторінку у Фейсбук військового журналіста Юрія Бутусова, солдати 128 бригади, яка у зоні проведення Антитерористичної операції на сході країни, жаліються на неякісну тушонку від Деражнянсього плодоконсервного заводу.

"Бійці скаржаться, що якість тушонки різко впала. Судячи з фото контроль якості відсутня взагалі. Хтось купив і прийняв від фірми на склад МО цю імітацію їжі в якості тушонки. Командування 128 бригади підписало акт виконаних робіт і прийняло для солдатів Фейкові їжу - може не пробували ще? Або там різні партії? Сподіваюся, Герой України комбриг Шаптала теж отримає цю тушонку?" - запитує він.

За словами Бутусова, треба перевірити всі поставки цього постачальника і змусити його заплатити штраф за фальсифікацію і обман.

"Координаційна група Міноборони Сармат проводить вже перевірку, і я впевнений розбереться, але це не перший випадок. Пора вже покарати не сумлінного постачальника розривом договору і мільйонними штрафами", - додав військовий журналіст.

Про тушонку для АТО читайте на Depo.Хмельницький.