ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Тернопільської облради вимагають від Кабміну заборонити транзит російських автівок

Сьогодні вони проголосували на сесії за таке звернення
Depo.
3 березня 2016 17:17
ФОТО: depo.ua
Депутати Тернопільської облради вимагають від Кабміну заборонити транзит російських автівок
Депутати Тернопільської облради вимагають від Кабміну заборонити транзит російських автівок

У зверненні до Кабінету Міністрів України, прийнятому сьогодні під час пленарного засідання тернопільські депутати облради йдеться про заборону транзиту російських фур, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на УНІАН.

За звернення проголосував 51 з 56 зареєстрованих депутатів, 1 утримався, 4 не голосували.

"Бездіяльність в питанні запровадження дієвих санкцій проти путінської Росії підриває довіру західних союзників до намірів України реально протистояти агресору, а також вбиває їхнє бажання продовжувати свої санкції проти Російської Федерації. Перемогти ворога можливо лише дієвими засобами, нанесенням йому максимального рівня втрат, зокрема в економічній площині. Припинення транзиту транспорту – один із таких засобів, який послідовно та системно підриватиме російську економіку," – йдеться у зверненні.

У ньому депутати також назвали неприйнятною пропозицію міністра інфраструктури Андрія Пивоварського міністру МВС Арсену Авакову забезпечити супровід Нацгвардії та інших структур МВС для безперешкодного проходження російських фур Україною.

"У зв'язку із ситуацією, що склалася, Тернопільська обласна рада висловлює свою підтримку акції з блокування руху російських фур територією України. Ми вимагаємо від найвищої влади припинити лобіювати інтереси олігархів та російських окупантів в Україніі повністю зупинити транзит російського вантажного транспорту територією України," – сказано наприкінці звернення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький