Депутати Хмельницької облради впорядкують "нічийні" землі

Навести лад з невитребуваними паями і невикористовуваною землею запропонував Віталій Олуйко
Depo.
28 липня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua
Депутати Хмельницької облради впорядкують "нічийні" землі
Депутати Хмельницької облради впорядкують "нічийні" землі

Депутат Хмельницької облради вважає, що на "нічийній" землі місцеві бюджети втрачають десятки мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

"В області "зависли" щонайменше 100 тисяч гектарів землі, - заявляє Віталій Олуйко. – Відтак місцеві бюджети недоотримують, щонайменше, 40 млн. грн від оренди невитребуваних земельних ділянок."

А ще депутат говорить про системні порушення: "Спостерігається масове порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Голови райдержадміністрацій здають землю в оренду, в залежності від близкості до конкретного суб’єкта господарювання: “своєму” – під оренду ставку 2-3%, “чужому” – 5-6%. Єдине, що ми помітили – у Городоцькому та Красилівському районі орендну ставку підвищили до 7-8%”.

Зрештою депкорпус проголосував за його пропозицію виробити нормативний акт рекомендаційного характеру, який би слугував на місцям зразком у питаннях викоростання невитребуваних паїв.

“Якщо нам вдасться ухвалити цей документ і підняти орендну ставку до 5%, місцеві бюджети додатково одержать 37 млн. грн”, – сказав Віталій Олуйко.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та