UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати Хмельницької облради "погодили" бренд області

Логотип області мають тепер офіційно запатентувати 

Депутати Хмельницької облради "погодили"…

На сесії облради депутати "дозволили" облдержадміністрації використовувати новостворений бренд краю, повідомляє Depo.Хмельницький.

Обранці практично одноголосно вирішили, що така річ, як бренд області, цілком належить повноваженням виконавчим органам. Відтак, посадовці можуть почати процедуру патентування й використовувати його з метою формування позитивного іміджу, поширення інформації про Хмельницьку область, як привабливого регіону для життя, ведення бізнесу та інвестування, приваблення туристів до історично-культурних пам'яток області.

Рекомендували й органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, поширювати логотип бренду Хмельницької області.

Нагадаємо, графічний знак, що став брендом - самобутній. Відображає культурно-історичну компоненту Хмельниччини. Будова графічної частини та її вигляд є відображенням стилістики та виконання узорів, якими прикрашали вишиванки саме на території області, і цим він додатково поєднаний з місцевістю. Легкі та цікаві кольори доповнюють цей узор, розповідаючи про багатогранність та різнобарвність Хмельниччини. Стиль будуєся на використанні кольорових елементів знаку, як тих, що створюють аутентичні патерни та їх поєднання.

Його маркетологи презентували ще рік тому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"