UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депресія від професії: ТОП-7 професій, що викликають пригнічення

Спустошеність, виявляється, може викликати щоденна робота. А окремі види занять потрапляють в особливу зону ризику

Депресія від професії: ТОП-7 професій, щ…

Існує список професій, які викликають ризик розвитку депресії. Які ж працівники найчастіше схильні до депресій, повідомляє Depo.Хмельницький за матеріалами Work.ua.

7 місце: консультанти в сфері продажу

Підвищений стрес пов'язаний з тим, що продавці не мають фіксованої заробітної плати, а їхній дохід залежить тільки від здібностей продати якомога більше і швидше, щоб виконати план з продажу. Також ця робота передбачає постійне спілкування з людьми в поєднанні з умінням переконати кожного та не сприймати невдоволення клієнтів. Все це призводить до того, що професійна діяльність 6,7% консультантів в сфері продажів супроводжується депресією.

6 місце: вчителі

Співробітники сфери освіти не просто "вкладають" знання в голови учнів. У роботі вчителя також важливо зуміти знайти підхід до учнів і їхніх батьків, що відбирає чимало сил. Разом з цим робочий день не закінчується в 6 вечора, викладачі часто вже вдома перевіряють контрольні, готують матеріали для занять та іспитів. 8,7% вчителів страждають депресією через надмірну завантаженість.

5 місце: митці

9,1% представників творчих професій страждають депресією. Чи спостерігається спад популярності, або навпаки популярність накрила хвилею, чи є натхнення, або воно давно не заглядало - від цього залежить їхня професійна діяльність і заробіток. Виходить, що на різних етапах кар'єри майже кожен десятий піддається депресії.

4 місце: медичні працівники

Лікарі щодня бачать людей не в найщасливіші моменти їхнього життя. Пацієнти часто разом з фізичними проблемами приносять з собою весь негатив, який назбирався за певний період. Лікарі допомагають побороти недугу, при цьому іноді їм доводиться брати участь в моральному відновленні пацієнта. Необхідність підбадьорити, втішити або заспокоїти забирає ще більше сил, ніж сам процес лікування. Близько 9,6% медпрацівників страждають депресією.

3 місце: соціальні працівники

Люди цих професій частіше за інших стикаються з агресією саме від тих, кому вони намагаються допомогти. Такий "фідбек" накладає свій відбиток, до цього додаються підвищена відповідальність і необхідність діяти чітко за інструкцією, а не так, як було б правильно з людської точки зору. В результаті 10% соціальних працівників страждають депресією.

2 місце: працівники громадського харчування

Людям, які працюють в сфері харчування, потрібно бути завжди в гарному настрої, зуміти викликати прихильність до себе, згладити конфлікт і не просто нагодувати людини, але і залишити позитивні емоції від відвідування закладу. Також їхній робочий графік часто ненормований, деякі працюють в нічні зміни або цілу добу. Втрата апетиту, проблеми зі сном і концентрацією уваги спостерігаються у 10,3% працівників громадського харчування.

1 місце: доглядальниці і няні

Найчастіше страждають депресією люди, робота яких пов'язана з доглядом за літніми і хворими людьми, а також з наглядом за дітьми. Ця професія завжди вимагає повної віддачі, людина не просто працює, а проживає зі своїм підопічним певний період життя. У цій сфері майже 11% працівників страждають депресією.

Найменше ж страждають депресією інженери, архітектори і науковці.

Читайте також: Як уникнути зимової депресії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme