UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Делегація міжнародної екологічної організації приїхала до Кам'янця-Подільського

Американці знайомляться з Кам’янецьким ботанічним садом та обмінюються досвідом з подолянами

Делегація міжнародної екологічної органі…

З еколого-освітнім візитом до Кам'янця-Подільськго прибула американська делегація з фахівцями з екологічної освіти міжнародної екологічної організації "Корпус Землі", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Делегати планують ознайомитись з Кам’янець-Подільським ботанічним садом та НПП "Подільські товтри", обмінятися досвідом і знайти нові ідей для подальшої праці.

Представники "Корпусу Землі" познайомились з працівниками Кам’янець-Подільського ботанічного саду минулої осені на 10-му Варшавському Міжнародному конгресі з питань освіти у ботанічних садах. Тоді і були зазначені наміри про співпрацю.

Раз у чотири роки Міжнародна рада ботанічних садів BGCI (Botanic Gardens Conservation International) проводить освітній конгрес, щоб об’єднати наукових співробітників ботанічних садів для обміну сучасним практичним досвідом. І щоб отримані під час конгресу знання знаходили застосування у подальшій міжнародній співпраці.

Американський фахівець "Корпусу Землі" Тоні Елісон зазначив, що організація включила Кам'янець-Подільський в свою програму перебування в Україні, щоб розпочати співпрацю з українськими ботанічними садами, бо хочуть зрозуміти, в якому напрямку рухається парк, які послуги надає і як планує розвиватися. Та ще метою організації є – обмін досвідом і новими ідеями.

Також американська делегація планує відвідати семінар "Екологічна освіта та виховання", який проходить цими днями на базі "Подільських товтр".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"