UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Кам'янці-Подільському перебуває делегація французів

Французька компанія Destampes Emballages зацікавилася інвестиційним потенціалом міста

У Кам'янці-Подільському перебуває делега…

До Кам'янця-Подільського прибули представники французької компанії Destampes Emballages Ніколя Дестампес та Томаш Казмєрчак, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам’янець-Подільської міської ради.

Гості зустрілись із заступником міського голови Василем Сукачем та іншими чиновниками міста й обговорили можливість підписання договору про наміри щодо співпраці між муніципалітетами Кам’янця-Подільського та міста Лімож.

Destampes Emballages – це компанія, яка займається виготовленням дерев'яних піддонів. І хоча виробництво на заводах компанії майже повністю автоматизоване, все ж нові робочі місця місту вони нададуть, до того ж податки будуть сплачуватись саме в бюджет Кам'янця-Подільського.

Ніколя Дестампеса зацікавила робота підприємств, які займаються виготовленням дверей, фрез і пил. Тому йому організували зустрічі з представниками цих фірм.

Нагадаємо, що у березні, під час робочого візиту у Франції, кам'янецький голова презентували інвестиційну та туристичну привабливість Кам’янця французьким інвесторам та підписав сім угод про співробітництво.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook