ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дедалі менше підприємств Хмельниччини співпрацюють з Російською Федерацією

Підприємства Хмельниччини повільно, але розривають економічні відносини із країною-агресором. Натомість, шукають інші ринки збуту своєї продукції
Depo.
19 червня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua
Дедалі менше підприємств Хмельниччини співпрацюють з Російською Федерацією
Дедалі менше підприємств Хмельниччини співпрацюють з Російською Федерацією

За перший квартал поточного року товарообіг між подільськими та російськими підприємствами скоротився майже на 70% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це Хмельницький.depo.ua повідомили у Департаменті економічного розвитку торгівлі Хмельницької ОДА.

"Торгувати з ворогом чи ні - сьогодні питання особистого морального вибору. Адже Верховна Рада, хоч і визнала Росію країною-агресором, не заблокувала економічні відносини з нею",- додають обласні економісти.

Альтернативою російському ринку збуту для подолян є насамперед європейський. Проте необхідна для цього умова - покращення якості вітчизняної продукції.

А поки що, обсяги експорту в краї скорочуються (порівняно з минулим роком - на 17%).

На експорт з Хмельниччини іде рослинницька і тваринницька продукція, машини та механізми, електротехнічне обладнання, полімерні матеріали і пластмаси, вироби з каменю, гіпсу і текстиль.

Вже сьогодні потрібно турбуватися про те, щоб наша область у майбутньому не перетворитися на сировинний придаток і використовувати для цього увесь потужний потенціал. Для Хмельниччини це сільське господарство.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua