UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ДБРівці взялися за 25 служителів Феміди Хмельниччини

Загальна сума суддівської винагороди, сплаченої суддям, у яких закінчились повноваження становить майже 388 млн гр

ДБРівці взялися за 25 служителів Феміди…

ДБР взялося за 25 суддів Хмельниччини, у яких закінчилися повноваження, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Державне бюро розслідувань отримало доступ до документів служителів Феміди судів загальної юрисдикції Хмельницької області, в яких закінчилися повноваження. Про це сказано в ухвалі Печерського райсуду Києва.

Правоохоронців зацікавив розмір нарахованої та виплаченої суддівської винагороди судді Білогірського районного суду; восьми суддям Хмельницького міськрайонного суду; трьом суддям Кам`янець-Подільського міськрайонного суду; трьом суддям Ярмолинецького районного суду; судді Деражнянського районного суду; судді Нетішинського міського суду; судді Летичівського районного суду; судді Новоушицького районного суду; судді Старосинявського районного суду; судді Теофіпольського районного суду та чотирьом суддям Шепетівського міськрайонного суду.

Доступ до документів суддів відбувається за заявою про вчинення кримінального правопорушення за фактом можливого вчинення колишнім президентом України Петро Порошенком та іншими службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в органах державної влади України, зловживання службовим становищем та втручання в діяльність суддів судів України шляхом несвоєчасного призначення їх на посади, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати коштів з державного бюджету на виплату їм заробітної плати.

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України, загальна сума суддівської винагороди, сплаченої суддям, у яких закінчились повноваження становить 387 млн 957 тис. 445 грн.

Нагадаємо, на Хмельниччині правоохоронці оголосили підозру чоловікові, який, ніби то, привласнив кошти Героя України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook