UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

За вимагання на Хмельниччині судитимуть лікаря та військового з Рівненщини

Слідчі Хмельницького теруправління ДБР передали до суду матеріали у справі вимагання хабара за встановлення групи інфвалідності

За вимагання на Хмельниччині судитимуть…

На Хмельниччині судимуть лікаря та колишнього військовослужбовця, які вимагали кошти за встановлення групи інвалідності, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДБР.

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, завершили досудове розслідування стосовно лікаря Рівненської міжрайонної спеціалізованої психоневрологічної медико-соціальної експертної комісії та колишнього військовослужбовця, підозрюваних в отриманні 6000 гривень неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням встановлено, що за шысть тисяч гривень лікар за посыбництва колишнього військовослужбовця сприяв у прийнятті МСЕК рішення  про встановлення іншому військовослужбовцю групи інвалідності. Потрепілому інвалідність була необхідна для виходу на пенсію.

Матеріали кримінального провадження скеровані до суду. Стосовно лікаря у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 3692 Кримінального Кодексу України); стосовно військовослужбовця у заволодінні ним чужим майном шляхом обману (за ч. 1 ст. 190 Кримінального Кодексу України) та у пособництві в одержанні особою неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 3692 Кримінального Кодексу України).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook