ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди

Яскраві, величезн і бутафорські міста та будинки височіють, як пам'ятка людської жадібності
Depo.
11 лютого 2016 10:04
ФОТО: depo.ua
Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди
Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди

Фінансова криза залишила побудовані міста незаселеними, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на popmech. Перед нами чотири характерні приклади.

1. Кангбаші

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 1

У міському окрузі Ордос на півночі Китаю є місто Канбаші. Воно розраховано на 300 000 жителів. Побудовано в період будівельного буму, але перспективний мегаполіс так і залишився лише інвестицією в нерухомість.

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 2

Глобальна фінансова криза неабияк збавила апетити забудовників і тепер деякі з них, марно намагаючись повернути хоч частину вкладених коштів, подумують про те, щоб підірвати порожні вежі і продати землю новим інвесторам.

2.Передмістя Сесенья

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 3

На задвірках іспанського міста Сесенья, між Мадридом і Толедо, в розпалі ажіотажного попиту на нерухомість мільярдер Франсіско Ернандо побудував величезний житловий комплекс на 13500 квартир. Він став найбільшим у Європі приватним забудовником.

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 4

В 2008 Ернандо передав понад 2 тисячі квартир кредиторам проекту. Але влада зупинила продажі через відсутність питної води та дозволу на заселення будівель, не кажучи вже про інфраструктуру і дороги. На довершення всього Ернандо  звинуватили в несплаті податків і хабариництві, в результаті чого, він змушений  покинути будівництво та тікати до Екваторіальної Гвінеї.

3. Кіджондон

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 5

Північнокорейське місто Кіджондон поблизу Демілітаризованої зони часто називають "селом пропаганди". Це єдиний населений пункт повністю закритої Північної Кореї, який можна спостерігати з території Південної Кореї.

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 6

Кіджондон являє собою яскраві бутафорські "будинки" без внутрішніх приміщень, але з електрифікацією. Світло в їхніх вікнах загоряється, але строго в одних і тих же частинах будівель і в певний час. Інколи в містечку помічають будівельників, солдатів і жінок, що миють вікна.

4. Кіламба

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 7

Міжнародна китайська інвестиційна корпорація з управління майном побудувала місто Кіламба в 30 км від Луанди, столиці Анголи. 750 восьмиповерхових житлових будинків розраховані на проживання 500 000 людей. Для них також зведені більше сотні торгових центрів і десятки шкіл.

Чотири дивовижні міста, в яких не живуть люди - фото 8

І хоча будівництво вже завершилося, в Кіламба досі продано лише 220 квартир. Абсолютна більшість жителів Анголи не може дозволити собі придбати квартири навіть за допомогою іпотеки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький