Червоно-чорними стягами Хмельницький віншує пам'ять Романа Шухевича (ФОТО)

Революційні прапори ОУН вивісили в центральній пішохідній частині міста

Червоно-чорними стягами Хмельницький він…

В обласному центрі в пам'ять про Романа Шухевича вивісили червоно-чорні стяги, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ головного освітянина міста Романа (Богумира) Миколаєва.

Сьогодні на майданчику біля "Дитячого світу" замість Державного стягу замайорів червоно-чорний прапор у день 68 річниці загибелі Генерала Української Повстанської Армії.

"Постать Романа Шухевича є настільки сильною, що лякала не лише радянський режим, а й досі лишається викликом для ворогів України, - каже депутат міськради Віталій Діденко. - Зараз, коли продовжується російсько-українська війна, ми маємо пам'ятати таких легендарних українців та брати приклад, захищаючи нашу державу від зовнішніх та внутрішніх ворогів."

Вивісили ОУНівські стяги й на пішохідній Проскурівській.

Нагадаємо, в облраді зареєстрували проект рішення "Про використання червоно-чорного прапора ОУН на території Хмельницької області".

Пропонується підняття біля адміністративного будинку облради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, червоно-чорного прапора ОУН у певні дати, пов'язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яті Героїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook