UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Чемпіонат в форматі Firefighter Combat Challenge визначив переможців серед Тернопільських вогнеборців

За перемогу у змаганнях з пожежно-прикладного спорту боролися понад сотня рятувальників Тернопільського гарнізону ДСНС

Чемпіонат в форматі Firefighter Combat C…

На території управління ДСНС України в області завершився чемпіонат з пожежно-прикладного спорту в форматі Firefighter Combat Challenge, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби відомства.

В різних країн світу такі змагання, які підкреслюють унікальний характер пожежно-рятувальної служби та демонструють таланти та можливості вогнеборців, є надзвичайно популярними. Понад сотня рятувальників, з районних та міських підрозділів Тернопільського гарнізону ДСНС, боролися за перемогу.

Змагання поділялись на індивідуальні та командні естафети. При виконанні вправ бійці пожежно-рятувальної служби демонстрували не лише неабияку фізичну силу, витривалість та швидкість, але й вміння оперативно зорієнтуватися на місці та приймати вірне рішення в екстремальній ситуації.

Пожежники виконували вправи, що базуються на відтворенні типових фізичних навантажень, які доводиться долати рятувальникам під час ліквідації пожеж. На учасників чекали чимало непростих випробувань: підйом по висувній драбині у вікно 3-го поверху начальної вежі; силовий підйом, за допомогою рятувальної мотузки, рукавних скаток, вагою 19 кг, у вікно 3-го поверху, з укладанням у контейнер; "Силовий тренажер", де ударами кувалди учасник повинен перемістити балку вагою 72,5 кг на відстань 1,5 метри; швидкісне маневрування, прокладання робочої лінії і подання ствола на заливку мішені; "евакуація потерпілого", де учаснику необхідно було підійняти і протягнути манекен вагою близько 80 кг на відстань 30 м.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook