ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чекман був глибою, на якій тримався весь Хмельницький

Сьогодні виповнилось тринадцять років від дня трагічної загибелі колишнього Хмельницького міського голови Михайла Костянтиновича Чекмана
Depo.
21 липня 2015 15:36
ФОТО: depo.ua
Чекман був глибою, на якій тримався весь Хмельницький
Чекман був глибою, на якій тримався весь Хмельницький

Ті, хто працював разом із Михайлом Чекманом, збираються, аби його пом'янути. Кожен рік 21 липня лягають квіти на його з з дружиною могили.
Згадують, сумують за минулим, думають про майбутнє.

Михайло Чекман багато зробив, щоб місто було комфортним для життя і ще мав багато гарних планів. Не судилося - його з життя вирвала жахлива ДТП.

Як повідомляє Хмельницький.depo.uа із посиланням на сайт Хмельницької міської ради, іменем Михайла Костянтиновича назвали загальноосвітню школу №13, яка побудована у мікрорайоні Лезневе за його ініціативи. Тут працює музей колишнього міського голови.

Центральний парк культури і відпочинку обласного центру також носить ім'я Михайла Чекмана.

Федеральний департамент поштової служби Франції увічнив пам'ять про нього поштовою маркою під назвою "Михайло Чекман", із зображенням першого мера Хмельницького. Щорічно цей департамент випускає три-п'ять марок, на яких зображені видатні фігури сьогодення.

У день роковин, 21 липня, представники міської влади та громадськості щороку вшановують пам'ять про Михайла Костянтиновича: діляться спогадами про відомого земляка, відвідують кладовище, кладуть до його могили квіти. Людина живе доти, допоки живе пам'ять про неї.

Більше новин про визначних людей Хмельниччини читайте на khm.depo.ua.