UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Cередньоденні нарахування на Хмельницькій митниці ДФС зросли більш як на п'ять мільйонів гривень

Найбільшими платниками митних надходжень є: ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ХАЕС", ТОВ "Інтер карс Україна", ТОВ "Інтер карс Україна", ТОВ "Сіріус Екстружен", ТОВ "Старокостянтинівський олійноекстракційний завод", ТОВ "Епіцентр К", ТОВ "Подільський цемент"

Cередньоденні нарахування на Хмельницькі…

Про це інформують в прес-службі ДФС області, передає Depo.Хмельницький.

Середньоденні нарахування за 2019 фактично становлять 18,5 мільйона гривень, що перевищує на 5,1 мільйона гривень результат роботи за відповідний період минулого року. 

Як наслідок, за сім місяців перераховано до бюджету понад 2,6 мільярда гривень митних платежів, що становить 125% виконання індикативного показника, або 500 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджету. У порівнянні з січнем-липнем 2018 року – це більше на 684 мільйони гривень.

Найбільшими платниками митних надходжень стали такі підприємства Хмельницької області, як: ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ХАЕС", ТОВ "Інтер карс Україна", ТОВ "Інтер карс Україна", ТОВ "Сіріус Екстружен", ТОВ "Старокостянтинівський олійноекстракційний завод", ТОВ "Епіцентр К", ТОВ "Подільський цемент", які забезпечили понад 45% усіх надходжень, які про адмініструвала Хмельницька митниця ДФС.

"Це далеко не повний перелік підприємств, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність і таким чином розвивають регіональну економіку, системно наповнюючи бюджет. Власне, сьогодні Хмельницька митниця ДФС реалізовує чимало інструментів, сучасних методів і форм для підсилення міжнародного співробітництва українського бізнесу. В першу чергу це ефективне функціонування системи електронних сервісів "Єдине вікно", "Єдиний рахунок", оптимізація часу оформлення експортно-імпортних операцій. Це і проведення робочих зустрічей з представниками бізнесу, які дозволяють краще бачити перспективу розвитку, напрямки співпраці та шляхи удосконалення діяльності митної служби", - розповідає начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Традиційно до числа бюджетоформуючих імпортних товарів увійшли легкові автомобілі, твели до ядерних реакторів, машини та механічні пристрої спеціального призначення, частини та пристрої моторних транспортних засобів, полімери етилену в первинних формах. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"