UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Значно зросли середньоденні платежі на Хмельницькій митниці

 Цього року середньоденні платежі до бюджету на Хмельницькій митниці ДФС зросли більш як на п'ять мільйонів гривень

Значно зросли середньоденні платежі на Х…

Про це інформує Depo.Хмельницький.

За інформацією Хмельницької митниці ДФС, протягом першого півріччя державний бюджет отримав від суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності понад 2,1 млрд грн митних надходжень, що становить 134% виконання індикативного показника. 

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року бюджетні платежі за рахунок діяльності підприємств-імпортерів краю зросли на 684 млн грн. При цьому середньоденні нарахування на Хмельницькій митниці ДФС цього року фактично становлять 18 млн грн, торік вони сягали позначки у 12,3 мільйона гривень.

Згідно аналітичних даних найбільшими платниками митних відрахувань до бюджету в області є підприємства паливно-енергетичного комплексу, хімічної та переробної промисловості та оптової торгівлі автозапчастинами, які забезпечили понад 40% усіх надходжень.

У звітному періоді бюджетоформуючими товарами на митниці були легкові автомобілі, твели для ядерних реакторів, машини та механічні пристрої спеціального призначення, частини та пристрої моторних транспортних засобів та полімери етилену в первинних формах.,

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook