ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бюджету Хмельницького буде повернуто півмільйона гривень

Прокуратура допомогла стягнути кошти із боржника
Depo.
6 серпня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua
Бюджету Хмельницького буде повернуто півмільйона гривень
Бюджету Хмельницького буде повернуто півмільйона гривень

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі прокуратури Хмельницької області, бюджет Хмельницького отримає півмільйона гривень.

Господарський суд Хмельницької області підтримав позицію прокуратури міста Хмельницького щодо стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю 552 тисяч гривень.

Цю суму ТОВ заборгувало місцевому бюджету як кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури обласного центру відповідно до умов договору, укладеного з міською радою.

Зазначене товариство є замовником будівництва 90-квартирного житлового будинку з іншими приміщеннями та гаражами по вул. Староконстянтинівське шосе.

Згідно із законодавством замовник повинен взяти пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, розмір якої визначається договором.

Враховуючи те, що ТОВ тривалий час не виконувало договірні зобов'язання зі своєчасної і повної сплати пайового внеску, прокуратура Хмельницького в інтересах держави в особі міської ради звернулася в суд з позовом про стягнення заборгованих коштів.

Рішенням суду позовні вимоги прокуратури задоволено та боржника зобов'язано сплатити понад півмільйона гривень до міського бюджету.

Більше про діяльність прокуратури читайте на khm.depo.ua