Бюджети Хмельниччини поповнилися на 700 млн грн податками малого бізнесу

В області використовують спрощену систему оподаткування 40,2 тисячі підприємців - фізичних осіб та 6,4 тисячі - юридичних осіб

Станом на січень-жовтень поточного року забезпечено сплату єдиного податку у сумі 708,8 мільйонів гривень, що на 44 мільйони гривень перевищує минулорічні показники, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

У структурі надходжень юридичні особи забезпечили надходження у сумі 82 мільйони гривень, сільськогосподарські товаровиробники - 247,7 мільйона гривень та левову частку отримано від фізичних осіб - понад 379 мільйонів гривень. В області використовують спрощену систему оподаткування 40,2 тисячі підприємців - фізичних осіб та 6,4 тисячі - юридичних осіб.

"Стабільний ріст бізнесового середовища Хмельниччини є беззаперечною констатацією успішного адміністрування податків та ефективної співпраці органів державної влади та підприємців краю. При цьому кількість платників єдиного податку має стійку тенденцію до зростання," - підкреслює заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Нагадаємо, аграрії Хмельниччини поповнили бюджети на 800 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький